Dentálna hygiena

Kvalitná dentálna hygiena v Ilave

Dentálna hygiena

Navráťte Vašim zubom prirodzenú belosť vďaka dentálnej hygiene

Objednať sa

Dentálna hygiena je dôležitá služba pre Vaše zuby, ktorá zabezpečuje zdravý úsmev a podporuje zdravie ústnej dutiny. Počas tejto procedúry budeme spolu pracovať na odstránení zubného kameňa a plaku, čo sú hlavné príčiny ochorení ďasien a zubov. Okrem toho Vám poskytneme rady a techniky na správne čistenie zubov doma, aby ste udržiavali svoju ústnu dutinu v najlepšom stave. Cieľom je predchádzať problémom a udržiavať Váš úsmev zdravý a žiarivý. Celý proces je bezbolestný a poskytuje vám istotu, že vaše zuby sú očistené od všetkých nečistôt, ktoré môžu ohrozovať Vaše zuby a ďasná.

Ako prebieha dentálna hygiena v našej zubnej klinike?

Ponúkame Vám krátky rozpis procesu dentálnej hygieny.

 1. Odstránenie zubného kameňa a zubného plaku:

  • Profesionálna čistenie odstráni zubný kameň a zubný plak, ktoré sa hromadia na povrchu zubov a medzi nimi. To sa môže uskutočňovať pomocou škrabiek, ultrazvukových prístrojov a iných dentálnych nástrojov.
 2. Fluoridácia:

  • Aplikácia fluoridu pomáha posilniť sklovinu zubov a chrániť ich pred dekáziou. To sa môže robiť pomocou gélov, lakov alebo iných fluoridných produktov.
 3. Výučba správnej ústnej hygieny:

  • Dentálny hygienik poskytuje pacientovi informácie o správnej ústnej hygieny vrátane techník čistenia zubov, používania dentálnych pomôcok (napr. zubná niť, medziprostorové kefky) a výberu vhodnej zubnej kefky a pasty.
Objednať sa

Objednajte sa u nás

Objednajte sa emailom na našej klinike

 • Kvalitná práca
 • Priateľský prístup
 • Príjemné prostredie
Súhlas